Rekolekcje wg Litanii Loretańskiej – Podsumowanie

💐Nasze Rekolekcje trwały w określonym czasie, ale działanie Boga nie jest niczym ograniczone. W codzienności małżeńskiej Waszą siłą niech zawsze będą te litanijne wezwania, skrywające Maryjne cnoty. Są one zaproszeniem do kontemplacji i naśladownictwa, tak w życiu wewnętrznym, jak i w relacjach, nie tylko małżeńskich.

❤️☝️W chwilach niepokoju wzywajcie Maryję we wspólnej modlitwie. Niech przenika Waszą codzienność i towarzyszy Wam stale. Kiedy małżeńska rozmowa przybiera niepożądany obrót i przeradza się w kłótnię, powtarzajcie w myślach: „Królowo pokoju, módl się za nami”. Kiedy chmura rozpaczy unosi się nad Wami zbyt długo, sercem wołajcie: „Przyczyno naszej radości, módl się za nami!” Kiedy relacje z dziećmi się komplikują, nieustająco proście o obecność i wsparcie Królowej rodzin. Słowa Litanii nie są martwą literą, to moc samego Boga zrodzona pod sercem Matki.

💐Dziękujemy, że byliście z nami. Jeśli przeżyliście w swoim małżeństwie coś wyjątkowego dzięki modlitwie Litanią i rozważaniom – dzielcie się tym i polecajcie innym małżonkom opiekę Matki Bożej. Rekolekcje wciąż są dostępne na naszym Fanpage i stronie internetowej, byście zawsze mogli do nich wrócić.

‼️Prosimy Was także o świadectwa związane z naszymi rekolekcjami – będą dla nas bezcenną informacją zwrotną, a dla Was okazją, by oddać chwałę Bogu. Prosimy, byście wysyłali je na adres mailowy: ew_filipowicz@wp.pl lub poprzez nasz Fanpage Wspólnoty, do 10 czerwca.

❤️Maryja, jak zawsze, zaprowadziła nas do swego Syna, byśmy mogli czerpać łaski z Jego najświętszego serca. Życzymy Wam niezwykłego miesiąca z Jezusem. Niech ukazuje Wam, jak kochać do końca.

Na zakończenie prezentujemy krótkie świadectwo małżeństwa, które spytaliśmy, jaką rolę w ich małżeństwie odgrywa Maryja. Posłuchajcie, co nam powiedzieli: